РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН — УЖГОРОД та область

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН - УЖГОРОД та область

Коли ваша ванна втрачає свій гарний вигляд, тоді у вас виникає вибір - купити нову чи відновити свою стару. Чи потрібно кудись везти ванну щоб віновити її? Ні, не потрібно. Вся робота робиться на місці. Не потрібно оббивати плитку. Єдине це потрібно під час реставрації відкрутити сифон. Чому в декого швидко псується поверхність ванни, а в інших вона зберігається в хорошому стані досить довгий час? Все залежить від того як часто ви миєте ванну, яка вода у вас, і якими миючими засобами ви користуєтесь. Якщо ванну регулярно мити Доместосом, тоді звичайно що емаль чи акрил довго не витримає. Також особливо в гірських місцевостях буває вода з великим вмістом заліза. Це може негативно впливати на поверхність ванни.

Колись існував тільки один спосіб реставрації ванни - емалировка. На даний час існує вже три основні способи. Багато хто сьогодні робить акрилові вкладиші. Вартість такого способу відновлення досить велика. Такий спосіб можна замовити виключно у великих містах України, і в тих містах, що близько до обласних центрів. Акриловий вкладиш ціна. Такий вкладиш вставляють у ванну, при цьому використовують пінку. Для цього також потрібно оббивати плитку, яка є на бортах ванни. Плюс такого способу реставрації в тому що получається ідеально рівна поверхня, а мінус в тому що цей вкладиш стоїть не на самій ванні, а на пінці. Пінка з часом може перетворитись на порошок, і це негативно може повпливати на всю роботу.

Договір з мокрою печатку дається вже після завершення роботи. В цьому договорі має бути написано про гарантію на виконану роботу. Також має бути вказана дата виконання роботи, і чітко зазначено термін гарантії. Скільки часу робиться вся робота? Приблизно 2-4 години. Все залежить від того, в якому стані ваша ванна. Якщо вона в хорошому стані, тоді відповідно і менше потрібно для нею сил і часу. Досвідчений майстер, побачивши ванну, зразу може визначити скільки часу піде на те, щоб її відновити. РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН - УЖГОРОД

Поговоримо про те, що дехто вирішує реставрувати ванну самостійно, тобто своїми руками. Звичайно, є люди, яких можна назвати майстрами на всі руки, і це дуже добре. Дешевше буде коли ви купите матеріал, і самі відновите собі ванну. Але получається дешевше не завджи. А що буде коли вам не вдасться якісно зробити роботу? Тоді прийдеться або знову купляти матеріал, або вже замовляти майстра, щоб він якісно зробив роботу. А це вже будуть додаткові витрати коштів. Так що людина, яка вирішує зробити реставрацію ванни своїми руками, йде на певний ризик. Вона або заощадить гроші, або втратить їх. Разом з грошима можна втратити час і спокій. Для кожної справи є людина, яка вміє її добре виконувати. Краще заплатити людині, і бути впевненим що робота буде зроблена якісно і професійно. Хоча дехто вирішує сам зробити роботу, і йому вдається непогано. Так що це вже вам приймати рішення. До речі, в інтернеті на даний час є багато інформації, яка допоможе навіть новачкові зробити реставрацію ванни.

Важливим фактором перед нанесенням акрилу є його розмішування. Як це правильно робити? Правильно розмішувати акрил Пластол 10 хвилин, після чого 5 хвилин він має просто стояти, а потім ще 5 хвилин мішати. Таким чином ви все зробите по технології. Варто на це звернути увагу, тому що зазвичай, хто перший раз реставрує ванну, вважає що достатньо помішати 5 хвилин. Внаслідок такого недбалого перемішування на ванні може застити не ввесь акрил. Можуть залишитись місця із свіжим акрилом. Причина в погано перемішаному акрилі. Не допускайте такої помилки.

Якщо ви здаєте квартиру в оренду, і у вас ванна в жахливому стані, тоді варто зробити емаліровку ванни. Це не дорого, проте декілька років бути мати гарний вигляд. Для цього способу реставрації є плюс в тому що не потрібно знімати сифон, оскільки емаль подобно до фарби не стікає вниз, а залишається на стінках. Багато хто запитує яка товщина акрила на ванні. На стінках получається приблизно 2 мм., а на дні може бути і 5 мм. Взагалі на ванну використовується близько 3 літрів акрила. Тобто після реставрації ванна зменшиться на 3 літри. На око це непомітно. Завдяки цьому утворюється додатковий слой, який зберігає тепло. Акрил не так швидко пропускає через себе тепло, як це є у випадку з емалью. Емаль холодна, і щоб її нагріти, потрібно багато гарячої води. Для акрила цього не потрібно. Він сам по собі є теплий. Його не потрібно нагрівати так як емаль. Наскільки сильно акрил чіпається до поверхні ванни?

Наскільки мудро спланувати ремонт у ванній кімнаті? Ви можете навіть порадитись з дизайнером, щоб він міг придумати для вас найкращий варіант. Звичайно що йому прийдеться заплатити, але в кінцевому результаті ви залишитесь задоволені. Ви можете і самі все добре продумати, але для цього слід виділити достатньо часу і сил. Якщо у вас добре розвинена фантазія, тоді вам дійсно не потрібен ніякий дизайнер. Насправді дизайнер має досвід роботи. Він може бачити те, що не бачите ви. Хоча вам може сильно допомогти інтернет. Ви можете знайти багато фотографій уже зроблених ванн, і взяти з них для себе хорошу ідею. Таким чином ви можете заощадити свої кошти. Чим менша ванна кімната, тим ретельніше потрібно все добре спланувати, щоб все могло туди поміститись. Багато місця у ванній кімнаті забирають стіральні машинки. Це ще добре, якщо у вас вертикальна стіральна машинка, тому що вона вужча, і забирає менше місця. Але якщо вона стандартна, широка, тоді вам потрібно добре подумати де буде її місце, і чи не буде вона вам в подальшому заважати.