РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН — ЧЕРНІВЦІ та область

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН - ЧЕРНІВЦІ та область

Якщо ви запланували зробити ремонт у ванній кімнаті, то з чого починати? Ремонт починається з демонтажа всього зайвого, після чого робиться стеля. Найперше вирішіть для себе якою ви хочете зробити стелю. Чи це буде стеля з гіпсокартона, чи просро пошпакльована. А може це бути стеля з пластикової вагонки, або натяжна стеля. Не слід забувати що у ванній кімнаті завжди висока вологість. Це потрібно врахувати, коли ви вибираєте яку робити стелю. Добре продумайте освітлення, щоб не було замало світла. Дехто робить світло не тільки з стелі, а і на стінах. Добре освітлення потрібне особливо біля дзеркала. Можна встановити включатель на 2 положення.

Які зробити стіни у ванній кімнаті? Мабуть найкращий варіант це плитка. Плитка добре миється, до неї не пристає грибок. Вона не боїться води чи плям. Чи обкладати плиткою аж до стелі? Це вирішує кожен зокрема. Дехто виставляє плитку на половину стіни, або чуть вище. Але дійсно краще коли плитка обкладена повністю, аж до стелі. Щоб зекономити кошти, дехто використовує не плитку, а звичайну гіпсову шпаклівку. Як це робиться? Просто на стіни наноситься шпаклівка, робляться якісь узори, чи навіть малюнки, потім все малюється і наноситься декілька слоїв декоративного лаку. Завдяки лаку вода не буде попадати на шпаклівку. Якщо робити саме так, тоді получається десь в 5 раз дешевше, аніж ставити плитку.

Якщо ви вирішили покласти плитку у ванній кімнаті, тоді потрібно вибрати колір. Який колір плитки найкраще підходить? У кожного свій смак, але є так звані холодні кольора. Ванна пов`язана з теплом і затишком. Тому у ваннній кімнаті повинні бути теплі кольора. Наприклад жовтий, червоний, пісочний, жовтий з червоним. У ванній з такими кольорами приємно і затишно, відчувається теплота. І зовсім інша річ, коли плитка фіолетова, синя, чорна і т.п. Хоча плитка не може забруднитись, але це може трапитись з фугою, яка є між плиткою. Якщо фуга світлого кольору, і якщо вона на підлозі, то звичайно, декілька разів помити підлогу, і вона стане темнішою. А через декілька місяців взагалі почорніє. І це може псувати вигляд всієї ванної кімнати. Тому краще на підлозі використовувати темну фугу. РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН в ЧЕРНІВЦЯХ.

Якщо ви хочете вирівняти стелю шпаклівкою, тоді готуйтесь до важкої праці. Чому важко шпаклювати потолок? Завджи підняті руки, шпаклівка, а потім і пилюка з неї, летить прямо в очі. При шпаклюванні стелі обов`язково використовуйте сітку. Завдяки цьому на стелі буде утворюватись менше тріщин. В шви між плитами дається спеціальна шпаклівка з сіткою, для того щоб вона не потріскала з часом. Коли ви вже дійдете до затирання, обов`язково використовуйте лампочу. Без лампочки ви не зможете побачити де ще потрібно зашліфувати. Насправді можливо наскільки гарно пошпаклювати стелю, що важко буде відрізнити її від гіпсокартону. Але для цього слід докласти багато зусиль.

Поговорим ще трішки про плитку. Яку плитку вибрати? На даний час найкраща плитка - Італійська. Але її ціна дуже висока. Проте ця плитка рівна, і зроблена якісно. Є дешевший варіант, нашого вітчизняного виробництва, але разом з ціном, там також нижча якість. Навіть якщо ви купите якісну, рівну плитку, то це не значить що її зможе покласти любий майстер. Вам потрібно докласти зусиль щоб знайти дійсно професійного плиточника. Було би добре подивитись на його роботу. Якщо плиточник обіцяє вам зробити роботу швидко, тоді вам варто задуматись, а чи буде це якісно.

Якщо ми вже говорим про ремонт у ванній кімнаті, варто згадати про реставрацію самої ванни. Скільки коштує реставрація ванни в Чернівцях? Зателефонуйте за номером 096 15-15-934, і майстер надасть вам необхідну консультацію.

Часто люди запитують чи потрібно витягати ванну, щоб її відреставрувати. Дехто навіть каже що зміг би привезти ванну до нас, якщо це потрібно. Витягати ванну не потрібно. Для майста найкраще коли вона стоїть на своєму місці, щоб був підключений сифон і гаряча вода. Теоретично ванну можна відновити в будь - якому приміщенні. Головне щоб в те приміщення не залітали мухи, пилюка чи щось інше, що може прилипнути до свіжої ванни. Якщо би потрібно було демонтувати ванни для реставрації, тоді така послуга як "реставрація ванн" мабуть що і не існувала.