РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН — ЛЬВІВ та область

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН - ЛЬВІВ та область

Львів вважається столицею західної України. Це дуже красиве місто. Особливо вражає старий Львів. У Львові живе близько 750 тисяч жителів. Тому така послуга, як "реставрація ванн у Львові", завжди була і залишається актуальною. Ще з часів Австроугорщини в старих будинках стоять старі довгі австрійські ванни, довжиною 1.8 м. Насправді, всім відомо, що чим дальше в минуле, тим кращими і якіснішими були практично всі речі. Це стосується також і ванн. Стара чавунна ванна, якій може бути більш як 100 років, набагато краща, аніж нова. Тільки звичайно, поверхня ванни з часом руйнується. Тому в такому випадку найкраще зробити реставравцію ванни у Львові. Але який спосіб обрати? Дехто вирішує зробити реставрацію ванни своїми руками. В такому випадку можна заощадити декілька сотень гривеннь, але... можна і втратити набагато більше. Якщо неправильно відновити ванну, прийдеться переробляти всю роботу, а це знову витрата часу, сил і грошей.

Тому набагато краще знайти хорошого майстра, який погодиться зробити реставрацію ванн акрилом у Львові. Ціна буває різною. Це залежить від матеріалу, способу відновлення ванни, та мабуть і від професійності самого майстра. Майстер професіонал цінує свою роботу. Він витрачає більше часу і сил ніж халтурщики, тому відповідно ціна на реставрацію ванни може бути більшою.

Якщо ви надумали робити ремонт у ванній кімнаті, тоді перш за все треба визначити що за чим робити. Від цього буде залежати не тільки ваш потрачений час, але і якість самого ремонту. З чого починається ремонт? Мабуть що з демонтажа всього, що непотрібне. Це може бути ванна, умивальник, унітаз, плитка, каналізаційні труби, двері і навіть стара штукатурка, якщо вона обсипається. Одним словом, потрібно винести з ванни все, що може заважати в подальшому робити ремонт. Перш ніж почати це все робити, ви вже точно повинні знати якою має виглядати ваша ванна кімната після ремонту. Варто обдумати кожну деталь, де що буде стояти, як все буде працювати. Тим більше якщо у вас маленька ванна кімната. На якому етапі слід реставрувати стару ванну? Це найкраще робити вже під кінець ремонту. Потрібно щоб ванна стояла на своєму місці, щоб був підключений злив і вода.

Після цього варти взятись за електропроводку. Ви вже заздалегідь маете знати де у вас буде яка лампочка, світильник, стіральна машинка, дзеркало з підсвіткою і т.п. Дальше погляньте в якому стані у вас стояки. На перший погляд може здаватись що вони в нормальному робочому стані, але можливо вони прослужать ще не більше року, а ви вже зробите ремонт, і тоді прийдеться збивати плитку. Заміна стояків - це не легка справа, але це краще зробити, щоб в майбутьньому не жалкувати. Тоді ви будете впевнені що старі стояки не поржавіють і не прорветься вода.

Далі потрібно заливати стяжку на підлогу. Але слід бути обережним, щоб не затопити сусідів. Якщо зробити рідкий розчин, то звичайно, сусіди знизу будуть цим не задоволені. Та навіть якщо розчин буде не рідкий, з нього всерівно може текти вниз вода. Щоб уникнути такої проблеми слід зробити гідроізоляцію. Постелити під стяжку селофан чи будь що інше, що затримає воду під час заливки. Це також послужить чудовим захистом на майбутнє. Якщо би так сталось що потече вода на підлогу, тоді буде шанс що вода не протече до сусідів знизу.

Подумайте над тим, чи варто робити теплу підлогу у ванній кімнаті. Тепла підлога у залі, кухні чи спальні є навіть небезпечною для здоров`я, оскільки через постійну циркуляцію повітря пил не встигає осідати на підлогу, і постійно літає в повітрі. Цей пил ви пропускаєте через легені, і через декілька років може з`явитись така хвороба як астма. На нашу думку, підлога з підігрівом у ванній кімнаті це просто необхідність. У ванній завджи висока вологість. Завжди кудись може потекти вода, яка може лежати на підлозі годинами. Через це може утворитись грибок. Ці всі проблеми можна вирішити, якщо зробити підлогу з підігрівом. Завдяки цьому у ванній кімнаті завджи буде тепло і комфортно. Реставрація ванн у Львові.

В інтернеті є багато матеріалу про те, як правильно зробити теплу підлогу. Дехто підключає труби від опалення. Також можна купити елекртичний підігрів підлоги. Для цього необхідно встановити датчик, на якому регулується температура. Так, щоб зробити теплу підлогу у ванній, потрібно часу і коштів, проте в кінцевому результаті ви будете задоволені. Рекомендуємо не робити цю роботу самостійно, а довірити її досвідченим майстрам, які маю досвід в цій роботі. Тому що якщо допуститись якоїсь помилки, потім потрібно буде збивату плитку на підлозі, можливо навіть знімати ванну.

Тому на підлозі краще не економити, а заплатити досвідченим майстрам, і бути впевненим що робота зробиться якісно. Якщо встановлювати електричний підігрів, то важливо щоб він не попадав під якісь предмети. Наприклад ви спочатку плануете провести підігрів в певному місці, зробили роботу, а потім на те пусте місце почнете щось ставити, тоді підігрів може згоріти. Те місце, яке підігрівається, не повинне бути чимось заставленне. Варто також звернути увагу на відстань між проводом, який буде підігрівати вам підлогу. Якщо ця відстань буде замалою, тоді провід може перегоріти. Якщо відстань буде завеликою, тоді підігрів підлоги буде неповноцінним. Це ще раз свідчить про те, що для такої відповідальної роботи потрібен майстер спеціаліст, який би якісно виконав свою роботу.