РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН — РІВНЕ та область

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН - РІВНЕ та область

Роботу слід виконувати якісно і професійно. Яким матеріалом краще відновити ванну? Чи можливо відновити ванну своїми руками? Так, можливо. Найкраще для реставрації ванни підходить акрил "Пластол". Що таке акрил? Якщо говорити по простому, то це пластмаса. Тільки не звичайна пластмаса, але така, яка спеціально призначеня для ванн. Акрил витримує високі і низькі температури, є стійкий до перепадів температури. Він є стійкий до ударів. Акрил білого кольору. Він є основою, і до нього ще додається затверджувач. Коли змішати основу із затверджувачем, тоді через 60 хвилин акрил перестає розпливатись. А через 36 годин повністю затвердає. Що зробити щоб акрил застиг швидше? Щоб затверднути в срок, йому потрібні ідеальні умови. Температура 22-24 градуси. Також відповідна вологість повітря. Якщо у ванній кімнаті є хороша вентиляція, то це посприяє кращому і швидшому висиханню акрила. Під час роботи дуже важливо добре перемішувати акрил. Краще мішати його не паличкою, а міксером. Як правильно це зробити?

Поговорімо трішки про акрил PlastAll. Майстри, які відновлюють ванни, знають що кожна партія цього акрила є особлива. Але він ділиться на 2 основні партії - зимова і літня. В чому їхні характерні особливості? Літній акрил більш густіший. Після застигання в нього получається більша товщина акрила на ванній. Ним добре покрилати кольорові ванни, в першу чергу темно-зелені. Він лягає на ванну товстішим слоєм, і тому не проствітлюється рідний колір ванни. Зимовий акрил біль рідкіший. Ним можна покривати будь-які білі ванни. І його потрібно менше на ванну. Цей акрил має хорошу текучість.

Як зробити щоб акрил став рідкішим? Для цього просто потрібно його нагріти. Чим більша температура, тим рідкішим він робиться. Якщо взяти такий акрил як "Стакрил", то в нього текучість залежить не від температури, а від затверджувача. Тобто чим більше затверджувача, тим рідкішим він робиться. Щоб наносити акрил на ванну потрібно ванну перед цим добре нагріти феном. Важливо щоб у ванній кімнаті була температура не менше 22 градуси. Який краще використовувати фен для роботи? Можна використовувати будь-який потужний будівельний фен. Фірма "Інтерскол" випускає чудовий інструмент - дрелі, болгарки, шліфовочні машинки і т.п.. Це дійсно якісний і надійний будівельний інструмент. Але це не можна сказати про фен "Інтерскол". Чомусь фени цієї фірми дуже швидко ламаються. Фен потрібно ставити у ванну так, щоб прогрівалась вся поверхня ванни. Важливо прослідкувати щоб було добре прогріте дно ванни, оскільки на ньому завжди збирається багато вологи. Ця волога може залишитись у порах ванни. Нам може здаватись що ванна суха, а в порах ще може залишатись вологість. Під час сушки ванни потрібно особливо виділити увагу дну.

Що робити коли не відкручується сифон. Сифон може не відкручуватись по багатьом причинам. Одна з них це ржавчина. Якщо сифон дуже старий, і ще не дорогий, тоді болт, яким він кріпиться, скоріш за все що уже буде ржавий. Що робити в такому випадку? Так чи інакше, відкрутити його вже не вдасться. Тоді потрібно його вибивати, і після реставрації ванни купувати новий. Вибивати потрібно зубилом зверху. Бувають також сифони чавунні чи залізні. Це дуже старі сифони. Їх відкрутити практично неможливо. Залишається тільки зрізати болгаркою. Який краще вибрати сифон із нових? Чим дорожчий, тим кращий. Дешеві сифони можуть досить швидко поржавіти. Тому краще не економте на цьому.

Часто буває що на нову ванну щось падає під час ремонту. Це може бути якийсь ключ, чи плитка, чи будь-що інше. Після цього господар думає що можна зробити з такою проблемою. Або бувають випадки що стоїть нова ванна, але її зіпсували майстри, які робили ремонт в квартирі. Просто зливали туди ввесь мусор або ставили на дно відра. Якщо поставити відно на дно ванни, тоді можуть утворитись царапини. Від чого ще можуть утворюватись царапини на ванні? В основному від предметів. Але ще багато залежить від того, чим мити ванну. Якщо наприклад використовувати миючий засіб, в склад якого входить порошок, тоді на акриловій ванній можуть залишатись царапини. Тому потрібно використовувати мякі миючі засоби, і мити мякою мочалкою.

Дехто взагалі не замуровує ванну, або не зашиває її нічим. В такому випадку потрібно ззовні помаювати ванну, щоб вона мала гарний вигляд. Але на який колір? Це вже залежить від ваших смаків. Дехто малює в коричневий, чи темно-синій колір. Головне щоб цей колір підходив під колір всієї ванної кімнати. Якщо ви всерівно хочете щоб не було видно основи ванни, тоді не обовязково замуровувати її цеглою. Для цього можна використати звичайний екран. Ним досить легко користуватись, і він є зручним. За ним можна поставити досить багато речей, і витягати їх в зручний час. Реставрація ванн в Рівному.

Що можна сказати про вентиляцію. Ми розуміємо, що вентиляція є дуже важливою, особливо в приміщеннях, де підвищена вологість. Якщо у ванній кімнаті буде погана система вентиляції, тоді з часом може утворитись грибок. А грибок дуже шкодить для здоров`я. Для початку вам варто перевірити вентиляційні труби. Чи є хороша тяга.

Якщо немає, то в чому може бути проблема. Якщо забита вентиляційна труба, тоді в першу чергу потрібно її почистити. Також ви можете поставити електричні вентилятори. Включивши такий вентилятор, він примусово буде вигяняти з приміщення вологий воздух. Завдяки цьому ви зможете уникнути повишеної вологості у ванній кімнаті. Також можна після кожного використання ванни не закривати глухо двері, а залишити їх привідкритими.