РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН — ТЕРНОПІЛЬ та область

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН - ТЕРНОПІЛЬ та область

На цій сторінці ви знайдете деяку інформацію про те, як правильно викладати паркет. Перш за все подумаймо про переваги і недоліки паркетної підлоги. Завжди високо цінувалась дерев`яна підлога. Що може бути краще ніж справжнє дерево. З паркетом не зрівняється ніякий ламінат, ліноліум, ковролін і т.п. Є багато видів паркету - дуб, ясень, бук, модрина, черешня і т.п. Який з цих видів найкращий? Кожен особисто вирішує що для нього найкраще. Кожна порода має свої характерні особливості. Все залежить від того, що ви хочете досягти в кінцевому результаті. Також від породи залежить кінцевий вигляд паркетного покриття. Дуб більше одноманітний. Ясень світліший. Модрина має відблиски червого кольору.

Які недоліки паркетної підлоги. Паркет - це дерево, яке може змінюватись в розмірі в залежності від зовнішнього середовища. Якщо підніметься вологість, тоді паркет буде розширятись. Якщо стає сухо, паркет починає звужуватись. Тому зазвичай на осінь паркет перестає скрипіти, тому що набирає вологості. І навпаки літом він тріх всихається і тріщить під ногами. Паркет завджу буде змінювати свій розмір в залежності від вологості. Паркет це не плитка, цегла чи ламінат - які знаходяться все в одинаковому розмірі. За паркетом потрібно добре доглядати. Що включає в себе догляд за паркетом? Найперше слід звернути увагу на те, як ви миєте підлогу. Паркет, і лакове покриття боїться води. Тому не потрібно заливати підлогу водою. Достатньо підлогу протирати вологою тряпкою, і не більше. Мабуть ви бачили в якому жахливому стані паркетні підлоги в громадських приміщеннях, де прибиральниці миють їх в день по декілька раз, і при цьому використовують швабру з великою кількістю води. Через це відлущується з часом лакове покриття, а сам паркет починає чорніти і набухати. Чим менше води, тим краще для паркета.

В яких приміщеннях добре викладати паркет? Будь де, тільки щоб до нього не поступала вологість. Паркет може набухнути, якщо його постелити на голу стяжку. І якщо це на першому поверсі будинку. Для паркета важливо сухе середовище. Недостатньо його стелити на голу стяжку. Набагато краще спочатку на стяжку прикручути ОСБ плити. Вони є вологостійкими, і зможуть зопобігти тому, що до паркета не буде поступати вологість. Як правильно встановити ці плити? На клей і дюбеля. Важливо давати зазори між плитами. Потім вже на ці плити також на клей і на цвяхи кріпиться паркет.

Реставрація ванн в Тернополі. В яких місцях не варто укладати паркетну підлогу? Наприклад при вході в коридорі. Завжди на взутті ми приносо додому пісок, сніг, воду, грязь. Це все негативно впливає на паркет, і за короткий час він зіпсується. Навіть якщо ви хочете постелити паркет в коридорі, тоді не робіть це біля самого входу. Біля дверей можна покласти плитку, а вже дальше паркет. Де ще варто не класти паркет? На Кухні завжди щось падає з рук, виливається і т.п. Для паркета це не дуже добре. Тому добре подумайте, перш ніж ставити паркет на кухні. Звичайно, навіть мови нема про те, щоб ставити паркет у ванній кімнаті чи в туалеті. Те саме відноситься і до балконів.

Які є способи укладання паркету. Раніше паркет укладали тільки на цвяхи. Вся робота робилась вручну. Зараз використовуються пістолети з цвяхами, які підключаються до станції. Завдяки цьому майстер може набагато швидше виконати свою роботу. Але звичайно, це впливає на якість роботи. Якщо забивати кожен цвях вручну, тода паркет прибивається набагато краще, ніж тоді, коли використовувати пістолет. Цвях з пістолета не прибиває паркетину наскільки добре. Тому зараз щоб якісно постелити паркет, потрібно використовувати цвяхи і клей. В такому випадку паркет будет міцно триматись. Недостатньо просто цвяхів, або просто клею. Який використовувати клей, щоб постелити паркет? Найкращий це каучуковий клей. Його плюс полягає в тому, що він має властивіть розтягуватись і звужуватись. Тобто каучукавий клей є гнучкий. А ми вже говорили про те що паркет має властивіть то всихатись, то набухати. В такому випадку паркет не буде відриватись від клею. Хоча він може дещо зміщатись з свого місця, але це не повпливає негативно на його стійкість на підлозі. Якщо взяти порівняно дешевий клей, не каучуковий, тоді з ним може бути проблема. У разі руху паркету, він може відірватись від клею, а в такому випадку паркет вже не буде міцно стояти.

Каучуковий клей має досить різкий запах, тому при укладанні паркету потрібно використовувати распіратор. Наноситься клей звичайним шпателем гребінкою. Він швидко висихає на поверхні, тому краще наносити клей не на велику площу. Що робити коли підлога, на яку буде наноситись паркет, є дерев`юною? В такому випадку добре спочатку вирівняти її поверхність шліфувальною машинкою барабанного типу. При цьому краще шліфувати в різні сторони підлоги, щоб досягти максимального вирівнювання підлоли. Для укладання паркету підлога має бути максимально рівною. Не допускається різких перепадів висоти. Такі перепади краще відразу зашліфувати. Якщо перепади висотою 1-2 мм, то цей недолік скрие каучуковий клей, але краще щоб підлога була рівною. Важливо перевірити щоб основа була в хорошому стані. Щоб підлога не рипіла, не хиталась, прогиналась. Також щоб вона не була гнилою. Якщо ви помітили дефекти підлоги, тоді варто виправити їх. Тому що від цього буде залежати результат вашого укладання паркету. Можливо ви гарно постелите паркет, якісно пошліфуєте його, полакуєте, але під паркетом буде прогинатись підлога, тоді вся ваша робота буде марною. Виділіть достатньо уваги для основи.