Догляд за ванною

 Намагайтеся не запускати поверхню ванни, регулярно мийте миючим засобом для акрилових ванн.  При цьому використовуйте м'яку губку. 

Ванни не можна чистити препаратами, призначеними для чищення унітазів і кахлю, так як ці препарати містять сильні кислоти і абразивні речовини. Перші швидко руйнують покриття, а другі його стирають, в результаті чого ванна почне жовтіти і ржавіти.

Не допускайте тривалого замочування речей у ванні, особливо з барвниками.  Фарба з речей може забарвити поверхню ванни.

Не лийте у ванну кипяток. Ванна прослужить набагато довше, якщо Ви будете пускати спочатку теплу воду, а потім гарячу.

Слідкуйте, щоб крани змішувачів і душової лійки у ванній кімнаті були справні, щільно закривалися, щоб не витікала чи капала вода. Це є головною причиною появи жовтого нальоту та іржі. Намагайтеся не класти душову лійку у ванну.

Якщо все ж з'явилися іржаві плями від води і зіпсували верхній шар ванни, можна відтирати їх лимонним соком (розчином лимонної кислоти) або теплим 9% розчином столового оцту.

Не рекомендовано купати собак та інших домашніх тварин без ізолюючого килимка.

Не можна ставити на дно ванни металеві тази і відра, вони залишають на покритті чорні смуги, плями та подряпини. У разі необхідності підставляйте м'яку прокладку під дно тазу або відра.

Забороняється зливати у ванну агресивні рідини, наприклад фотохімікати, хімреактиви, хлорку а також брудну воду із залишками фарби і т.п.

Перші два тижні після реставрації не рекомендується, приймаючи ванну, використовувати яскраво забарвлені маски, гелі, солі. Якщо ви робите маску для тіла, змийте її під душем, а потім сідаєте в ванну. Якщо ви фарбуєте волосся, не лягайте на бортик ванни або закрийте свіжо-фарбоване волосся поліетиленовою шапочкою. Вкрай не бажано залишати на бортику ванни флакони з шампунями (особливо концентрованими), гелями, рідким милом і т.п.

Т